GAZIANTEP ŞAHINBEY EVDEN EVE NAKLİYAT

Şahinbey evden eve nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Evinizi taşınmanız gerektiğinde bunun sizler için yorucu ve sıkıntı verici bir süreç olmasını önlemekte eşyalarınız için üst düzey koruma önlemleri almaktadır. Sizler için kıymetli olan eşyalarınızı teslim aldığımız gibi yeni halleri ile yeni adresinize taşımakta ve yeni adresinizde normal hayatınıza kısa sürede başlayabilmenizi sağlamaktayız.

Evini taşıması gereken kişiler için bu sırada eşyaların zarar görmemesi önemli olduğu gibi ayrıca taşınmanın bütçelerine getireceği yüklerin de yüksek olmaması da önem taşımaktadır. http://teksoyevdeneve.gen.tr/ firmamız uzun yıllardır sektörde yer almanın deneyimi ile her taşınmanın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve bunun için de eşyalarınızı yerinde görmeden fiyat teklifini sunmamaktadır. Evinize yapacağımız ziyaret için ilave ücret almamakta ve size özel nakliyat çözümlerini uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Garantili Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Şahinbey evden eve nakliyat olarak firmamızı tercih etmeniz halinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti için garanti vermekte ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınacağından emin olmanızı sağlamaktayız. Firmamız yılın her günü çalışmakta ve bu şekilde de sizin uygun olduğunuz zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktadır. Taşınmanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Eşyaların toplanması ve yerleştirilmesinde yanınızda yer almaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste kurulumunu firmamız ustaları ile yapmaktayız. Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için üst düzey önlemler almaktayız.
  • Üst katlarda oturan kişiler için asansörlü nakliyat hizmetimizi sunmaktayız.
  • Kapalı kasa araçlarımızın içlerini süngerle kaplamakta bu şekilde eşyaların trafiğe çıktığı anlarda zarar görmesini önlemekteyiz.

Şahinbey evden eve nakliyat olarak eşyaların taşınması sırasında tüm güvenlik önlemlerini alıyor olsak da istenmeyen kazaların meydana gelebileceğini bilmekte ve bunun için de sigortalı nakliyat yapmaktayız. İlave ücretler almadan eşyaları gerçek değerinden sigortalamakta ve içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Gaziantep merkezli bir firma olarak ilçemizde ve tüm gaziantyep’de şehir içi nakliyat hizmeti verdiğimiz gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de yanınızda yer almaktayız.