GAZİANTEP TEKSOY EVDEN EVE NAKLİYAT

Teksoy evden eve taşımacılık hizmetini profesyonel olarak vermekte olan firmamız sağladığı yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gün geçtikçe daha çok talep görmektedir. Helen talepler tam zamanında karışlayabilmek için de Teksoy evden eve taşımacılık firmamız büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Ekibimiz işinde uzman olan kişilerden oluşmakta ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için gerekli tüm önlemleri almaktadır.  Yılın her günü çalışmakta ve sizlerin uygun olduğunuz zamanda taşınabilmenizi sağlamaktayız. Ekiplerimizi genişletmeye devam ederken araçlarımız da yenilmekte ve modern teknoloji ile kısa sürede taşınabilmenizi sağlamaktayız.
Ev taşıma sırasında insanların en çok sıkıntı yaşadıkları konular eşyaların toplanması için zaman kaybı yaşanması ve elbette bunun getirdiği yorgunluklar olmaktadır. Firma olarak tüm müşterilerimize paketleme ve ambalajlama desteği vermekte ve bu şekilde eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşanmasının önüne geçmekteyiz. İsteğinize bağlı olarak yeni adresinizde de yerleştirilmesi işlemini yapmakta ve normal hayatınıza kısa zamanda başlamanızı sağlamaktayız.
Teksoy evden eve taşımacılık hizmetimizde her müşterimizin eşyalarının özel olduğunu bilerek beli bir fiyat listesi ile çalışmamaktayız. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ilave ücret talep etmeden evinize ziyaret gerçekleştirmekte ve bu sırada eşyaları yerinde gördükten ve gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyat teklifimizi sunmaktayız. Onayınızı almanın ardından da taşınma planı oluşturarak size bildirmekte ve bu şekilde taşınmayı gerçekleştirmekteyiz. Taşınma sırasında ise eşyaların güvenliği için şu önlemleri almaktayız.
  • TSE standardında kaliteli malzeme ile her eşyayı kendi cinsine uygun teknik ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız.
  • Üst katlarda olan eşyalar için asansörlü nakliyat hizmetimizi sunmaktayız.
  • Kapalı kasa araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırmaktayız.
  • Tüm nakliyat sürecini yetkili arkadaşımız ile denetleyerek bir hata yapılmasını önlemekteyiz.
Teksoy evden eve taşımacılık hizmetimizde ihmal etmediğimiz konular arasında sigorta yer almaktadır. Nakliyat hizmetimizi verdiğimiz sırada tüm güvenlik önlemlerini almamıza rağmen istenmeyen kazaların olabileceği gerçeği ile sigortalı nakliyat yapmaktayız. Teksoy evden eve taşımacılık taşınmanız sırasında olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de yanınızda yer almaktayız.